"מאז שאני זוכר את עצמי 'התעסקתי בקטנות'. הבתים שבניתי מקוביות לגו בילדותי היו בתים קטנים, היצורים מפלסטלינה היו מיניאטורים גם כן. בבגרותי - כאשר השקעתי יותר בציור – איכשהו 'נתקעתי' בשלב הרישום בעיפרון; גיליונות קטנים עם ציורי עפרון ופרטים קטנים. הקנבס על הכן עם צבעי השמן נותרו מיותמים.

את הפשטות והבסיסיות של הנייר בצורותיו השונים גיליתי מאוחר יותר על ידי קולאז'ים מקרעי נייר עיתון . הנייר הוא חומר לא מתחכם, לא מתנשא, פשוט, חברותי והכי זמין שיש. אט אט התחברו כל הקצוות הללו ונרקמו עד לפיתוח המיניאטורות מעיסת הנייר - עבודה בקטן של חיים של יצורים, דמויות ובתים.

...ואז נולדה הכבשה הראשונה. גודלה כבוהן וצמרה מנייר טואלט. מיד אחריה הופיעו הציפורים היושבות ומרכלות כיושבי קרנות על ענף עץ זקן שנשר. בפרץ אחד צצו ובאו כלבי התחש המאוהבים, הינשופים ההמומים, החסידות המוסיקליות, הגמלות האנינות וכל יתר המיניאטורות מעיסת נייר".


דן עוזיאל יליד באר-שבע ומתגורר היום בתל-אביב, עוסק בתחום החינוך המיוחד, מרכז סדנת אומנות במרכז תעסוקה לאוטיסטים בוגרים של אלו"ט ובעבר גם עסק בסיוע לפגועי נפש. במקביל פתח סטודיו לעבודות אומנות מיניאטוריות מעיסת נייר במתחם גן- החשמל. מפעם לפעם נערכים ימי מכירה מיוחדים ובאמצעות האינטרנט והפייסבוק ניתן לעמוד בקשר ולהתעדכן לגבי מוצרים חדשים, תערוכות, ביקורים וימי מכירה נוספים. כמו כן, ניתן להזמין דגמים מסוימים ומיניאטורות בהזמנה אישית מיוחדת לאירועים ומתנות